www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
Dernek Haberleri

Aksaray’a Yatırım Yapan Firmalar AGİAD Tarafından Ödüllendirildi.

Aksaray Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (AGİAD) tarafından Grand Eras otelde düzenlenen programda Aksaray’a yatırım yapan firmalara yaptıkları yatırımlardan dolayı plaket verildi. Programda Aksaray’ı Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtan Aksaraylı firmalara da plaket verildi. Törende AGİAD’a üye olan iş adamlarının rozetleri takıldı. Programda Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Memduh BOYDAK tarafından “Aile Şirketlerinde Elde Edilen Başarılarının Sırları” konulu bir de brifing verildi.


Aksaray Valisi Sebati Buyuran, Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, İlknur İnceöz, Osman Ertuğrul ile Belediye Başkanı Nevzat Palta’nın da katıldığı programda AGİAD Başkanı Ahmet Kozan, “AGİAD olarak ilimizde yatırım yapan iş adamlarımızı onurlandırmak istiyoruz. Dernek olarak çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Türkiye’de ve dünya da bir çok organizasyona katılıyoruz. Bugün da Aksaray’a yatırım yapan iş adamlarımız ile birlikte olduk. Programa katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Aksaray milletvekili İlknur İnceöz, Ali Rıza Alaboyun, Osman Ertuğrul, Belediye Başkanı Nevzat Palta ve Aksaray Valisi Sebati Buyuran yaptıkları konuşmada, AGİAD’ın Aksaray’a çok önemli bir eksiği doldurduğunu belirterek, Aksaray’a yatırım yapmanın önemine değinip, yatırımcı iş adamları sayesinde Aksaray’ın her alanda hızla gelişim sağladığını ifade ettiler.

Boydak Holding yönetim kurulu üyesi Memduh Boydak’ta Aksaray’lı iş adamlarına aile şirketlerinin başarılı olmasında yazılı olmayan kurallar hakkında bilgi verdi. Boydak, mutlaka paylaşımcı olun, işlerinize eşlerinizi karıştırmayın, elemanlarınızın mutlaka fikirlerine saygı gösterin onları dinleyin, çok üst standartlarda yaşam sürmeyin, iki kişinin bir araya geldiğinde sizi utandıracak bir hareketinizden söz ettirmeye fırsat vermeyin gibi ince detaylardan bahsetti.

Program daha sonra Aksaray’da yatırım yapan iş adamlarına plaket verilemesi ile devam etti. İlk plaketi SÜTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Ulukaya’ya Aksaray Valisi Sebati Buyuran verdi.

MB Şeker fabrikası Müdürü Ayhan POLAT’a milletvekili İlknur İnceöz, Akasya Alçı Fabrikası sahibine milletvekili Osman ERTUĞRUL, Imer< Group müdürü Metin UYGUR’a Milletvekili Ali Rıza ALABOYUN tarafından ödülleri verildi.

Yaptığı İhracatla Aksaray’ı Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtan ALTUNTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi İmdat ALTUNTAŞ’a Belediye Başkanı Nevzat PALTA, Gür Maden A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Asım DÜZGEN’e Organize Sanayi Müdürü İsmet ÇAĞLAR tarafından ödülleri verildi.

İlçelerinde yaptıkları yatırımlarla dikkat çeken Tüzünler Gıda ve Yem Sanayi Ltd. Şti. sahibi Hamza TÜZÜN’e Eskil Belediye Başkanı Şerafettin MERAL, UĞURAY Süt Fabrikası Ltd. Şti. Şirket Müdürü Selim UĞUR’a Ortaköy Belediye Başkanı Mahmut ÜTÜK tarafından ödülleri verildi.

Diğer Haberler
İzmir İşadamları Derneği, Üyelerini Tanz...
TASİAD Protokol Ziyaretlerini Sürdürüyor
OGİAD'ın Üye Sayısı Artıyor
Samsun'un Kurtuluşu Medikal Cihazlar Sek...
Bafra'nın tütünü
Bafra'da tarım, Samsun'da sanayi potansi...
MESİAD Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ...
SESİAD: "TUSKON Çatısı Altında Biraraya ...
KASİF Başkanı Reis: "Müşteri Odaklı Mal ...
Yapı sektörü zirvede buluşuyor

  Türkiye Pasifik Dış Ticaret Köprüsü 2007
  TUSKON III. Başkanlar Kurulu
  Türkiye–Avrasya Dış Ticaret Köprüsü
Başkanın Mesajı
Temsilciliklerimiz
Yönetim Kurulumuz
Dernek Haberleri
   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2008 Tasarım ve Programlama