www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
Tuskon'a Üyelik

TUSKON ÜYELİĞİ HAKKINDA
 
Bilindiği üzere TUSKON işadamları derneklerinin bir araya gelmesiyle kurulanbir konfederasyondur. Ülkemizin çeşitli bölgelerindeki işadamları derneklerinin bir araya gelmesiyle 7 bölgesel federasyon kurulmuş, ardından bu 7 federasyon da üst kuruluş olarak konfederasyon  (TUSKON) kurmuşlardır.  
 Kısaca belirtecek olursak TUSKON ’un üyesi ANFED, ANSİFED, MARİFED, GÜNSİAF, ESİDEF, KASİF, DASİDEF gibi bölgesel federasyonlardır. Federasyonların üyeleri ise işadamı dernekleridir. Türkiye genelinde üye federasyonlarımıza bağlı 162 üye derneğimiz ve bu derneklerin üyesi olan 34.000 işadamı üyemiz bulunmaktadır.
 
 
TUSKON’A NASIL ÜYE OLUNUR ?
 
TUSKON ‘a üye olmak için ülke genelinde size en yakın veya sizin tercih edeceğiniz derneklerimizden bir tanesine üye olmanız yeterli olacaktır. Bağlı derneklerimize üye olan işadamları TUSKON üyesi olarak addedilir. Yukarıda belirtildiği gibi teknik olarak firmaların veya işadamlarının TUSKON’ a doğrudan üye olması söz konusu değildir, üyelik derneklerimiz üzerinden gerçekleşmektedir.
 
Web sitemizde (www.tuskon.org) federasyonlarımızın ve derneklerimizin iletişim bilgileri mevcuttur. Derneklerimiz hakkında değerlendirme yaptıktan sonra arzu ettiğiniz bir derneğimize üye olabilirsiniz. İstediğiniz takdirde öncelikle derneklerimizden, bölgesel federasyonlarımızdan, yeterli olmadığı takdirde de TUSKON Merkez ofisimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz

 

test

 TUSKON Hakkında
 Kuruluş Öyküsü
 TUSKON'un Amacı ve Perspektifi
 Üyelerimizin Faaliyet Gösterdiği Alanlar
 Tuskon'a Üyelik
 Yönetim Anlayışımız
   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2012 Tasarım ve Programlama