www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
TUSKON Üyeliği Hakkında

Bilindiği üzere TUSKON işadamları derneklerinin bir araya gelmesiyle kurulanbir konfederasyondur. Ülkemizin çeşitli bölgelerindeki işadamları derneklerinin bir araya gelmesiyle 7 bölgesel federasyon kurulmuş, ardından bu 7 federasyon da üst kuruluş olarak konfederasyon  (TUSKON) kurmuşlardır.  
 
Kısaca belirtecek olursak TUSKON ’un üyesi ANFED, ANSİFED, MARİFED, GÜNSİAF, ESİDEF, KASİF, DASİDEF gibi bölgesel federasyonlardır. Federasyonların üyeleri ise İŞHAD, KASİD, GUSİAD, KARGİD, MABİAD, İHSANDER gibi işadamı dernekleridir. Türkiye genelinde üye federasyonlarımıza bağlı 126 üye derneğimiz ve bu derneklerin üyesi olan 9700 işadamı üyemiz bulunmaktadır.
 
TUSKON’A NASIL ÜYE OLUNUR ?
 
TUSKON ‘a üye olmak için ülke genelinde size en yakın veya sizin tercih edeceğiniz derneklerimizden bir tanesine üye olmanız yeterli olacaktır. Bağlı derneklerimize üye olan işadamları TUSKON üyesi olarak addedilir. Yukarıda belirtildiği gibi teknik olarak firmaların veya işadamlarının TUSKON’ a doğrudan üye olması söz konusu değildir, üyelik derneklerimiz üzerinden gerçekleşmektedir.
 
Web sitemizde (www.tuskon.org) federasyonlarımızın ve derneklerimizin iletişim bilgileri mevcuttur. Derneklerimiz hakkında değerlendirme yaptıktan sonra arzu ettiğiniz bir derneğimize üye olabilirsiniz. İstediğiniz takdirde öncelikle derneklerimizden, bölgesel federasyonlarımızdan, yeterli olmadığı takdirde de TUSKON Merkez ofisimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 
 
Diğer Duyurular
TÜRKİYE - ÇEK Cumhuriyeti Ticaret Köprüsü
ABD Pazarı ve Giriş Stratejileri Seminer...
Türkiye Avrasya Dış Ticaret Köprüsü Prog...
MARİFED'le bölgesel potansiyelimizi keşf...
ESİDEF İş Gelliştirme Platformu,03–04 Ka...
Türkiye Rusya İş Forumu, 25-27 Eylül 200...
Türkiye-Kazakistan İş Forumu - 5-9 Eylül...
MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007-8–9...
Tuskontrade Test Yayınına Başladı
Türkiye Afrika Dış Ticaret Köprüsü Progr...

  Türkiye Pasifik Dış Ticaret Köprüsü 2007
  TUSKON III. Başkanlar Kurulu
  Türkiye–Avrasya Dış Ticaret Köprüsü
Başkanın Mesajı
Temsilciliklerimiz
Yönetim Kurulumuz
Dernek Haberleri
   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2008 Tasarım ve Programlama