www.tuskon.org |  |
ANSİFED'den İş Platformuna Davet

Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Öner Boysan, İşadamlarını TUSKON Üyesi federasyonların İzmir ve İstanbul`da düzenlenecek İş Geliştirme Platformlarına davet etti.

Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Öner Boysan, İşadamlarını TUSKON Üyesi federasyonların İzmir ve İstanbul`da düzenlenecek İş Geliştirme Platformlarına davet etti.

Boysan, yaptığı yazılı açıklamada Ege ve Batı Akdeniz Sanayicileri ve İşadamları Federasyonu(ESİDEF)`nun, 18-19 Ekim`de İzmir Kültürpark Fuar alanında işadamlarına yönelik İş Geliştirme Platformu`nun ikincisini düzenleyeceğini söyledi.

8 bin sanayici ve işadamının İzmir`de buluşacağı belirten başkan Boysan, `İzmir`de yapılacak bu iş geliştirme Programı, özellikle Ege ve Batı Akdeniz Bölgesi`nde faaliyet gösteren firmalarla çalışmak ve işbirliğini geliştirmek isteyen işadamlarımıza yönelik güzel bir imkândır. İş platformunda en az 20 bin iş görüşmesi yapılması hedefleniyor. 8 bin profesyonel ziyaretçi işbirliği için görüşme yaparken, 250 firma ise ürettiği mal ve hizmetlerini stantlarda sergileyebilecek. İki gün boyunca yapılacak görüşme ve anlaşmalarla, yerel ticaretin gelişmesine önemli katkı sağlanacaktır. Programla ilgili detaylı bilgi www.esidef.org web adresinden alınabilecektir` dedi.

Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu(MARİFED)`nun düzenleyeceği İş Geliştirme Platformu`nun da 01- 02 Kasım 2008 tarihlerinde İstanbul`da yapılacağını ifade eden ANSİFED Başkanı Öner Boysan, işadamlarını bu programa da katılmalarını istedi. 

2008-09-30 Yeni Şafak

Äğóãèå Íîâîñòè
Вице-президент РСПП А.В.Мурычев встретился с представителями TUSKON
Деловой форум, чтобы повысить Турецкo-Российский
Заседание Российско-Турецкого Делового Совета
Краснодарский край-Турция: сближая народ
Деятельность Российско-Турецкого Делово
Бизнес-мост: Казахстан-Турция
Турецкое «российское лобби»
Новые Инвестиции - в Укрепление Дружбы Кубани и Турции
Hовосибирские Предприниматели Поедут на Mеждународный Форум
Торговый Mост Турция-Евразия II
Мост Bнешней Торговли
Российско-Турецкий Бизнес-форум
Мост к Сотрудничеству
Между Турцией и Евразией
КБПТ» «TUSKON»

   Ïîæåëàíèÿ è Ïğåäëîæåíèÿ |  Êàğòà Ñàéòà |  Áàííåğ  |  Ãëàâíàÿ Ñòğàíèöà   
Âñå Ïğàâà Çàùèùåíû 2006-2009 Äèçàéí è Ïğîãğàììèğîâàíèå