AVRASYA-TÜRKİYE DIŞ TİCARET KÖPRÜSÜ

TUSKON BROŞÜR

Bu Sitede yer alan bazı
dokümanlar PDF formatında hazırlanmıştır. Dokümaların görüntülenebilmesi için gerekli programın en son versiyonu...


::Press releases
Başkanlar Kurulu

TUSKON Başkanlar Kurulu, Ankara’da toplandı

Girişimcilerimizin iş tabanını genişletmek üzere yola çıkan TUSKON , 7-8-9Nisan tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da ilk başkanlar kurulu toplantısını gerçekleştirdi. TUSKON ’u oluşturan federasyonların yöneticileri ve çok sayıda iş adamının katıldığı toplantıya Devlet Bakanı Ali Babacan’da konuk oldu.

TUSKON ’u oluşturan federasyonların yöneticileri, yurt çapına yayılmış üye derneklerin başkanları ve üye işadamları, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu’nun ilk başkanlar kurulu toplantısında bir araya geldi. Ankara’nın termal kaynaklarıyla ünlü ilçesi Kızılcahamam’da gerçekleştirilen başkanlar kurulu toplantısında TUSKON yönetimi, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen işadamlarıyla, iş dünyasının durumu ve ülkemizdeki ekonomik gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda konfederasyonun hedefleri görüşüldü ve işadamlarımızın yeni uluslararası pazarlara açılmasına zemin oluşturacak geniş katılımlı faaliyetler gerçekleştirilmesi kararı verildi. Bu anlamda rotanın öncelikle Afrika’ya yöneltilmesi ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın da desteğiyle İstanbul’da “Türkiye-Afrika Dış Ticaret Köprüsü” programının yapılması kararlaştırıldı. Üç gün süren Başkanlar Kurulu toplantısına, Devlet Bakanı Ali Babacan’da konuk oldu. Öğlen yemeğine katılan Babacan, hükümetin çalışmalarını, AB ile müzakerelerde gelinen aşamayı aktardı ve işadamlarının sorunlarını dinledi.

Tuskon Basın Bültenleri-Başlık

  Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet Tuskon Basın Bültenleri-Özet

< >
Pst Sal Car Per Cm Ct Paz
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  Afrika Programından ...
  KIZILCAHAMAM BAŞKANL...
  Genel Kurul toplantı...
  Başkanlar Kurulu top...