TUSKONWTB    TUSKONTRADE    TUSKON EVRENSEL
İLETİŞİM
TUSKON TV
TUSKON NEREDE
"Güvenilir İş Ortağınız"
Tuskon Hakkında
A+   A

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON), 7 üye federasyon, 211 üye işadamları derneği ve Türkiye’nin her yerinden 55. 000 girişimciyi temsil eden, kar amacı gütmeyen bir çatı sivil toplum kuruluşudur. Türkiye’nin en etkili ve en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TUSKON 2005’deki kuruluşundan bu yana Türkiye’nin ekonomik ve sosyal gelişimine ve üyelerinin başarısına odaklanmıştır. TUSKON Brüksel, Washington DC, Moskova, Pekin ve Addis Ababa’daki temsilcilik ofisleri ve 140 ülkede bulunan partner kuruluşlarıyla beraber Türkiye’nin yurtiçi ve yurtdışında en güçlü iş ağını oluşturur.

Lider bir iş organizasyonu olarak TUSKON, Türk iş dünyasının küresel marketlerle entegrasyonunu sağlamak amacıyla, küresel ekonomik trendleri takip etmek ve onları anlamlı hale getirmek için çabalamaktadır. TUSKON, bu hedefe ulaşmak amacıyla, uluslararası marketlerde başarıya ulaşmak için çok değerli olan tecrübe ve iletişiminin tam olarak kullanımı ve cömert ve zengin kaynak paylaşımını sağlayabilmek için çalışmaktadır. TUSKON gelişmiş ve sürekli gelişmekte olan piyasalarda iş fırsatlarını değerlendirmek için yapmış olduğu piyasa göstergeleri ve sektör tabanlı veri analizlerinin bir sonucu olarak Türk ekonomisinin büyümesine katkıda bulunurken, Türk işletmelere gerekli bilgiyi sağlamada önemli bir rol oynar. Bu noktada TUSKON’un sadece iş odaklı bir kuruluş olmadığından da söz etmekte fayda var.

Sivil toplum kuruluşu olarak TUSKON, Türkiye’de siyasi, sosyal ve ekonomik yapıcı çözümler sunmayı arzulamaktadır. Bu amaçlarımız doğrultusunda, bugünün hızlı bir şekilde değişen ekonomik yapılarında TUSKON’un faaliyetlerinin üyelerini küresel birer oyuncu yapmak için ne denli büyük adımlar olduğu ortaya çıkmıştır. Ticaret Köprüsü kavramının benzersiz yönü yurtiçi ve uluslararası işletmeleri bir araya getirmesi ve onların birebir ilişkiler geliştirmesine yardım eden yapısıdır.

Bu programı diğer ticaret fuarları ve sergilerden ayıran özelliği, bünyesinde ikili iş görüşmeleri barındırıyor olmasıdır.
 

Paylaş
Kurumsal
Tuskon Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulumuz
Kuruluş Öyküsü
Amaç ve Perspektif
Faaliyet Alanları
Tuskon'a Üyelik
Yönetim Anlayışımız
Canlı Yayın
Genel Merkez ve Temsilciliklerimiz
Tuskon Genel Merkez
Telefon : + 90 212 315 83 00 (Pbx)
Faks : + 90 212 315 83 01
E-Mail : info@tuskon.org
Web Site : www.tuskon.org
Adres : Merkez Mh.Abide-i Hürriyet Cad. Hanımefendi Sk. No : 135 / 4B Şişli / İstanbul PK : 34381