TUSKONWTB    TUSKONTRADE    TUSKON EVRENSEL
İLETİŞİM
TUSKON TV
TUSKON NEREDE
"Güvenilir İş Ortağınız"
TUSKON'a Nasıl Üye Olunur ?
A+   A

Bilindiği üzere TUSKON işadamları derneklerinin bir araya gelmesiyle kurulanbir konfederasyondur. Ülkemizin çeşitli bölgelerindeki işadamları derneklerinin bir araya gelmesiyle 7 bölgesel federasyon kurulmuş, ardından bu 7 federasyon da üst kuruluş olarak konfederasyon (TUSKON) kurmuşlardır.

Kısaca belirtecek olursak TUSKON ’un üyesi bölgesel federasyonlardır (ANFED, ANSİFED, MARİFED, GÜNSİAF, ESİDEF, KASİF, DASİDEF). Federasyonların üyeleri ise işadamı dernekleridir. Türkiye genelinde üye federasyonlarımıza bağlı 202 üye derneğimiz ve bu derneklerin üyesi olan 50.000 firma bulunmaktadır.

TUSKON’A NASIL ÜYE OLUNUR ?

TUSKON‘a üye olmak için ülke genelinde size en yakın veya sizin tercih edeceğiniz derneklerimizden bir tanesine üye olmanız yeterli olacaktır. Bağlı derneklerimize üye olan işadamları TUSKON üyesi olarak addedilir. Yukarıda belirtildiği gibi teknik olarak firmaların veya işadamlarının TUSKON’ a doğrudan üye olması söz konusu değildir, üyelik derneklerimiz üzerinden gerçekleşmektedir.

Web sitemizde (www.tuskon.org) federasyonlarımızın ve derneklerimizin iletişim bilgileri mevcuttur. Derneklerimiz hakkında değerlendirme yaptıktan sonra arzu ettiğiniz bir derneğimize üye olabilirsiniz. İstediğiniz takdirde öncelikle derneklerimizden, bölgesel federasyonlarımızdan, yeterli olmadığı takdirde de TUSKON Merkez ofisimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

 

Paylaş
Genel Merkez ve Temsilciliklerimiz
Tuskon Genel Merkez
Telefon : + 90 212 315 83 00 (Pbx)
Faks : + 90 212 315 83 01
E-Mail : info@tuskon.org
Web Site : www.tuskon.org
Adres : Merkez Mh.Abide-i Hürriyet Cad. Hanımefendi Sk. No : 135 / 4B Şişli / İstanbul PK : 34381