Değerli Üyemiz,

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu, (TUSKON) Türk şirketlerinin yurtdışına açılımını sağlamaya yönelik faaliyetleri çerçevesinde, yurtdışı ofislerimizin ve partner derneklerimizin çalışmaları ile bugüne kadar Dünya’nın farklı coğrafyalarından pek çok işadamı heyetinin ve devlet adamlarının ülkemizi ziyaret etmelerini sağladık.

Bu faaliyetlerimizin bir parçası olarak, Pakistan’dan gelecek işadamlarının da bulunduğu bir heyet Konfederasyonumuzun misafiri olarak ülkemizi ziyaret edeceklerdir.

Pakistan’ın Sindh Eyaleti’nden yüksek düzeyli bürokratik katılımın olduğu bu ziyaret çerçevesinde Türk ve Pakistanlı iş insanları arasında “Türkiye-Pakistan İkili İş Görüşmeleri” gerçekleştirilecektir. Modern Tarım Sulama,Yenilenebilir&Fosil Enerji Üretimi-Teknoloji Transferi, Altyapı ve Bayındırlık İnşaatları Projeleri, Tarım &Hayvancılık , Tarım Aletleri ,Ev Tekstili , Kişisel Giyim sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımının faydalı olacağı mülahaza edilmektedir.

Programa katılmak isteyen üyelerimizin 2 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 15:00’e kadar www.tuskon.org/pakistan adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Saygılarımızla,

TUSKON

Asya-Pasifik Koordinatörlüğü

Program:

Tarih : 4 Şubat 2013

Saat : 14:00

Yer : TUSKON 6. Kat

Program Akışı:

14:00 - 15:00 Açılış Konuşmaları ve Sindh Eyaleti Yatırım Ajansı Sunumu

15:00 - 18:00 İkili İş Görüşmeleri