www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
Dernek Haberleri

HÜRSİAD “Pazarlama Elemanı Yetiştirme Kursu”Açıyor

Hür Sanayici ve İş adamları Derneği (HÜRSİAD) Pazarlamada Nitelikli Eleman sıkıntısı çeken Firmalara yönelik istihdam amaçlı MEB onaylı sertifikanın verileceği “Pazarlama Elemanı Yetiştirme Kursu”Açıyor.

HÜRSİAD Genel Sekreteri Orhan ÖZDÜLKAR yaptığı açıklamada “GAP Eylem Planı kapsamında sosyal gelişmenin sağlanmasına yardımcı olmak üzere Sosyal Destek Programı (SODES) destekli ve Satış ve pazarlama elemanı yetiştirmeyi hedefleyen proje çerçevesinde düzenlenen kursa, iki kur şeklinde 36 işsiz katılacak ve yaklaşık 8 ay sürecek olan, pratik ve teorik olarak yapılacak eğitimler verilecek olup bu kapsamda istihdam amaçlı açacağımız kursumuza bu konuda eğitim alıp iş bulmak isteyen işsiz,18–35 yaş arası ve en az lise mezunu işsizlere yönelik bay ve bayan elemanlara verilecek olan kursumuza katılmak isteyenlerin ücretsiz faydalanacağını belirten Özdülkar detaylı bilgiyi dernek merkezimizden alabilirler.”dedi.

Özdülkar, “Nitelikli eleman yetiştirme açısından açılan bu tür kursların önemi büyüktür. G.Antep üreten ve ürettiğini satabilen bir il olma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmaların ellerindeki mallarını satabilmeleri için satış ve pazarlama konusunda yetişmiş çok sayıda elemana ihtiyaç duydukları bilinen bir gerçektir. İstihdam ve pazarlama konusunda çok önemli olduğunu düşündüğüm bu kursun hazırlanmasında katkıları olan G.Antep Valiliğine, Özel İdare Genel Sekreterliğine teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Diğer Haberler
HÜRSİAD Yönetimi, Yeni Seçilen Gaziantep...
Bakan Çağlayan, ANKİSAD'ı Makamında Kabu...
HÜRSİAD İş Güvenlik Semineri
Krizi Fırsata Çeviren Karlı Çıkıyor
OGİAD Üyeleri, 4 Günlük Ürdün Ziyaretini...
İşte İnşaatçıların Krizden Çıkış Planı
Arap Sermayesini Türkiye'ye Çekmeliyiz
Çek Yasası Acilen Düzenlenmelidir
Ceyhan, Sudan'a Çiftçi İhraç Etti!
İşadamlarından Bartın Üniversitesi`ne De...

  Nijerya Gezi Notları
  Afrika-Türkiye Zirvesi
  Kuzey Irak İşadamları Ziyareti
Başkanın Mesajı
Temsilciliklerimiz
Yönetim Kurulumuz
Dernek Haberleri
   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2009 Tasarım ve Programlama