www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
Dernek Haberleri

TASİAD, Tekirdağ İl Protokolü İle Temaslarda Bulundu

TASİAD (Tekirdağ Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği) temsilcileri Kasım Özadalı başkanlığında Tekirdağ il protokolüne yönelik nezaket ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan’ ı ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nizamettin Şenköylü’ yü ziyaret eden TASİAD Yönetim Kurulu, Tekirdağ Belediye Başkanı Ahmet Aygün’ ü ve Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum KARAYEL’ i de makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde TASİAD Yönetim Kurulu adına konuşan Başkan Özadalı, TASİAD’ ın ve üyelerinin Belediye ile ilgili görüşlerini Belediye Başkanı Ahmet Aygün’ e iletirken, Sivil Toplum Kuruluşu olarak il adına atılacak her olumlu adımda Belediyenin yanında olacaklarını ifade etti. Başkan Özadalı, TASİAD üyelerinin Maliye ile ilgili tekliflerini ve 9-31 Ocak 2008 tarihleri arasında yapılacak olan envanter denetimi konusundaki esnaf ve işadamlarının beklentilerini Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel’ e iletti.


Tekirdağ Belediye Başkanı Ahmet Aygün, Tekirdağ’ ın ismini bazı ürün ve yapıtlarla Türkiye’ ye ve yabancı ülkelere duyurmaya çalıştıklarını, Tekirdağ için ellerinden gelen gayreti gece gündüz gösterdiklerini, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi. Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Aygün, önümüzdeki günlerde TASİAD üyeleri ile istişare toplantısı yapıp, Tekirdağ için ne yapabiliriz? diye görüş alış verişinde bulunacaklarını söyledi.

,


Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel, TASİAD gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının isteklerini ve tekliflerini iletmeleri halinde ilimiz ve ülkemiz adına daha faydalı işler yapılabileceğini, olaylara masanın hem bürokrat hem de işveren yönünden baktıklarını dile getirdi.

TASİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Kasım Özadalı başkanlığında Tekirdağ Belediye Başkanı Aygün ve Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel’ i ziyaretleri yaklaşık 3 saat sürdü.

Diğer Haberler
Aksaray’a Yatırım Yapan Firmalar AGİAD T...
İzmir İşadamları Derneği, Üyelerini Tanz...
TASİAD Protokol Ziyaretlerini Sürdürüyor
OGİAD'ın Üye Sayısı Artıyor
Samsun'un Kurtuluşu Medikal Cihazlar Sek...
Bafra'nın tütünü
Bafra'da tarım, Samsun'da sanayi potansi...
MESİAD Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ...
SESİAD: "TUSKON Çatısı Altında Biraraya ...
KASİF Başkanı Reis: "Müşteri Odaklı Mal ...

  Türkiye Pasifik Dış Ticaret Köprüsü 2007
  TUSKON III. Başkanlar Kurulu
  Türkiye–Avrasya Dış Ticaret Köprüsü
Başkanın Mesajı
Temsilciliklerimiz
Yönetim Kurulumuz
Dernek Haberleri
   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2008 Tasarım ve Programlama