www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
Dernek Haberleri

Yapı sektörü zirvede buluşuyor

İş Hayatı Dayanışma Derneği (İŞHAD) ve BUGÜN gazetesi, yapı sektöründeki yeni fırsatları ele alan bir toplantıda inşaat ve gayrimenkul sektörünü bir araya getiriyor.

İŞHAD Başkanı Recep Ekşi, II. Yapı Sektör Toplantısı’na Suudi Arabistan, Katar ve Almanya’dan gayrimenkul şirketlerinin katılacağını söyledi. Ekşi “Ekonomiye yakın duruşu ve okuyucu kitlesinin kalitesi nedeniyle programı BUGÜN ile birlikte organize etmeyi tercih ettik” değerlendirmesinde bulundu.

16 Ocak Çarşamba günü, İstanbul Grand Cevahir Otel’de düzenlenecek etkinliğin birinci bölümünde “Yapı Sektör Gelişimi ve Fırsatlar” paneli düzenlenecek. Panelde Uzunlar İnşaat’tan Numan Uzun, Oflas İnşaat’tan Vedat Oflas’ın yanı sıra Albayraklar ve Ekşioğlu’nun da aralarında olduğu 12 firmanın temsilcileri konuşacak. Program, Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ın konuşmacı olduğu ve yapı sektöründen 300 işadamının katılacağı “Konut Geliştirme ve İstanbul Merkezli Yeni Yaklaşımlar” başlıklı yemekli bir toplantı ile sürecek.

İŞBİRLİĞİ FIRSATLARI OLUŞTURUYORUZ

İŞHAD Genel Sekreteri Oğuzhan Dirican, düzenledikleri organizasyonlarla yapı sektöründeki üyeleri arasındaki işbirliğini geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Dirican “Yapı sektörüne mensup 120 üyemiz var. Bu üyelerimizin yurtiçi-yurtdışı bağlantılarını geliştirip kalkınmalarını hedefliyoruz. İş adamlarının birbirine çok ihtiyacı var” dedi.

Bugün

Diğer Haberler
Aksaray’a Yatırım Yapan Firmalar AGİAD T...
İzmir İşadamları Derneği, Üyelerini Tanz...
TASİAD Protokol Ziyaretlerini Sürdürüyor
OGİAD'ın Üye Sayısı Artıyor
Samsun'un Kurtuluşu Medikal Cihazlar Sek...
Bafra'nın tütünü
Bafra'da tarım, Samsun'da sanayi potansi...
MESİAD Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ...
SESİAD: "TUSKON Çatısı Altında Biraraya ...
KASİF Başkanı Reis: "Müşteri Odaklı Mal ...

  Türkiye Pasifik Dış Ticaret Köprüsü 2007
  TUSKON III. Başkanlar Kurulu
  Türkiye–Avrasya Dış Ticaret Köprüsü
Başkanın Mesajı
Temsilciliklerimiz
Yönetim Kurulumuz
Dernek Haberleri
   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2008 Tasarım ve Programlama