porno
TUSKON | MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007-8–9 Eylül 2007
   www.tuskon.org | Giriş sayfam yap | Sık kullanılanlar
MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007-8–9 Eylül 2007

 Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED), Türkiye’nin ekonomik lokomotiflerini barındıran Marmara bölgesinde, her sektörde faaliyet gösteren, üyelerinin iş tabanını geliştirme misyonuyla yola çıkarak, bu kuruluşları ve işadamlarını buluşturmak ve ortak iş imkânlarını geliştirmek istiyor.

MARİFED, bu amaçla 8–9 Eylül 2007 tarihlerinde “MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007” organize ediyor. Wow Hotels & Convention Center, İstanbul’da yapılacak toplantıda, ikili iş görüşmelerinin yapılması ve üyeler arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi hedefleniyor.

 

MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007

8–9 Eylül 2007

Wow Hotels & Convention Center, İstanbul

 

 

MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007

 

Türkiye ekonomisi çarpıcı bir gelişme gösteriyor. Güçlü girişimcilik duygusuna sahip işadamlarımız, cesur yaklaşımları ve özverili çalışmalarıyla Türkiye sınırlarını çoktan aşmış durumdadır. Girişimcilerimiz için dünyadaki hiçbir yer artık ulaşılmaz değil. Ancak bu küçülen dünyadaki hızlı iş yaşamında, bazen çok yakınlardaki potansiyel gözden kaçabiliyor.

 

Bundan yola çıkan Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED), işadamlarımızı bölgesel potansiyelimizi keşfetmeye çağırıyor. Türkiye’nin ekonomik lokomotiflerini barındıran Marmara bölgesinde, her sektörde faaliyet gösteren, uluslararası arenada çalışmalarını ve kalitelerini ispatlamış binlerce kuruluş var. Üyelerinin iş tabanını geliştirme misyonuyla yola çıkan MARİFED, bu kuruluşları ve işadamlarını buluşturmak ve ortak iş imkânlarını geliştirmek istiyor.

 

MARİFED, bu amaçla 8–9 Eylül 2007 tarihlerinde “MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007” organize ediyor. Wow Hotels & Convention Center, İstanbul’da yapılacak toplantıda, ikili iş görüşmelerinin yapılması ve üyeler arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi hedefleniyor. 

 

Katılmak neden önemli ?

 

Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu, 3 bini aşkın üyesiyle iş dünyasında Marmara Bölgesi’nin en kalabalık ve yaygın sivil toplum kuruluşlarından biri. Edirne’den Sakarya’ ya, Çanakkale’den Bursa’ya kadar her sektörde faaliyet gösteren, hem küçük ve orta hem de büyük ölçekli üyeleri var. Bu zengin çeşitlilik, güçlü iş potansiyellerini de beraberinde getiriyor. Üye kuruluşlar ayrıca Marmara bölgesinde olmanın avantajını paylaşıyor. Gelişmiş altyapı ve ulaşım ağı, yetişmiş insan kaynaklarına kolay ulaşma imkanı ve büyük sanayi-hizmet kuruluşlarının merkezlerine yakınlık, bölgesel sinerji oluşturmak adına son derece iyi fırsatlar sunuyor.

 

Bunun dışında MARİFED, düzenlediği etkinlik için güçlü bir referans oluşturuyor. Güvenilir ve sosyal sorumluluk anlayışı yüksek işadamlarını buluşturan MARİFED, organizasyonlarına da bu anlayışı taşıyor. MARİFED, “ İş Geliştirme Platformu 2007 ” ile güç birliğini pratik düzeye taşıyarak, üyelerin iş tabanını geliştirecek ve ufkunu açacak projelere zemin oluşturmayı amaçlıyor.

 

Stant almak neden önemli?Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED)

 

Program, Türkiye’nin tek çatı altındaki en büyük salonunda yapılacaktır. Toplamda 5 bin metrekarelik salonun içerisine 200 adet stant kurulacaktır. Stant kiralayanlar, ürünlerini sergileyebilmenin yanı sıra binlerce işadamına sunum yapma imkânına sahip olacak. İki günlük etkinlik süresince, stantlar, salona gelecek olan her sektörden girişimci için, doğrudan hedef kitleye seslenen birer iletişim ve buluşma birimi haline gelecek.

 

Hangi sektörler katılıyor?

 

v      Ambalaj sanayi

v      Ayakkabı sanayi

v      Demir çelik, demir dişli metaller sanayi

v      Deri ve Deri ürünleri sanayi

v      Elektrik ve Elektronik sanayi

v      İlaç sanayi

v      İletişim ve Otomasyon sanayi

v      Kimya sanayi

v      Konfeksiyon ve Hazır giyim sanayi

v      Kuyumculuk ve Mücevherat sanayi

v      Madencilik

v      Makine ve İmalat sanayi

v      Mermer sanayi

v      Mobilya ve Ağaç/Orman sanayi

v      Müteahhitlik hizmetleri

v      Otomotiv ve Otomotiv yan sanayi

v      Sağlık gereçleri sanayi

v      Bankacılık, Finans, Sigortacılık

v      Reklâm, Matbaacılık ve Promosyon

v      Tarım ve işlenmiş tarım ürünleri sanayi

v      Taşımacılık

v      Tekstil sanayi

v      Toprak, Cam ve Seramik sanayi

v      Turizm

v      Yapı ve İnşaat

v      Gıda, Tarım ve Hayvancılık

v      Ve Diğer Sektörler…

 

 

MARİFED, Marmara Bölgesi’ndeki iş dünyası derneklerini çatısı altında toplayan bir sivil toplum kuruluşu olarak, 2004 yılında İstanbul’da kuruldu. Bölgesel ve sektörel kalkınmayı hedef alan Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu, bugün bünyesinde yer alan 33 işadamı derneği ve 3000 işadamına hizmet vermektedir. Üye sayısını her yıl arttıran MARİFED, işadamlarımıza yönelik ulusal ve uluslararası iş potansiyellerini değerlendirmek üzere altyapı çalışmalarına öncülük etmekte ve kalkınma projeleriyle işletmelerin gelişimine katkıda bulunmaktadır. MARİFED çalışmalarında, üyeler arasında güç birliği sağlayarak ortak çalışma zemini oluşturmayı temel almaktadır. MARİFED, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında çalışmalarıyla iş dünyasında ses getiren Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu’nu (TUSKON) oluşturan 7 federasyondan biridir.

Detaylı Bilgi için:

Kerem Koç

 

 

Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu

Telefon :

+ 90 (212) 368 86 80 (PBX)

Faks :

+ 90 (212) 343 03 31

E-mail :

marifed@marifed.org

Web Sitesi :

www.marifed.org

 

 

 

 

 

 

 

   Reklâm ve Sponsorluk OlanaklarıANA SPONSOR:
Katılım Payı: 25.000 YTL

Ana Sponsorluk sadece iki firma için, programa gösterdiği ilgi ve desteğin kamuoyunda önemli ölçüde yer alması amacıyla oluşturulmuştur.

Ana Sponsorluk, “MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007” kapsamında aşağıdaki ayrıcalıkları sağlamaktadır.

Firma İsmi ve Logosu

• Sponsorluk ile sağlanacak medya ilanlarında, Ana Sponsor’un logo ve/veya ismi ilk sırada ve diğer kategori sponsorlarından daha öncelikli ve büyük olarak, “Ana Sponsor” ibaresi yanında yer alacaktır.

• Aşağıda ayrıntıları verilen tüm baskılı malzemelerde firmanın isim ve/veya logosu alt kategori sponsorlarına göre daha öncelikli ve büyük olarak, “Ana Sponsor” ibaresinin yanında yer alacaktır.

MARİFED Marmara Üye Firmalar Kataloğu

Katılımcılara Program Çantası içinde, içeriğinde MARİFED üyesi 4000 firma ve stant açan 200 firmanın bilgilerinin bulunduğu kitapçıkta kapak reklâmı (Ön kapak iç ve Arka kapak iç belirtilen iki yere reklam müracaat sırası önceliği ile tercih edilecektir.)

Dağıtım: 5.000 adet

Tanıtım ve Başvuru Broşürü
Program ile ilgili detaylı bilgilerin, reklâm ve konaklama form ve bilgilerinin yer alacağı, ilgili kişi ve kurumlara dağıtılacak broşür.

Dağıtım: 3.000 adet

MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007 Programı
Katılımcılara Program Çantası içinde verilecek detaylı program.


Dağıtım: 5.000 adet

• Program Merkezine (WOW Hotels & Convention Center) asılacak olan afiş, branda, Roll up, vb. reklam ve tanıtım çalışmalarında MARİFED’ in önceden belirleyeceği alanlara ilk sırada ve alt kategori sponsorlarından daha büyük olarak, “Ana Sponsor” ibaresinin yanında logo ve ismi yer alacaktır.


Web Sitesi

• MARİFED web sitesinde MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007 Programı linkinde Ana Sponsor’un logosu yer alacak ve firmanın web sitesine link verilecektir.

Stant
• Program sırasında, MARİFED tarafından belirlenecek olan Fuaye alanında 20 m2’lik stant kurma imkanı fuaye ve fuar alanında broşür dağıtma olanağı sağlanacaktır.

Tanıtım
• Katılımcı Çantasına sponsor firmanın reklam broşürü ücretsiz olarak konulacaktır (Söz konusu reklam broşürü en fazla A4 ebadında ve 4 sayfayı geçmeyecek şekilde olup, konulacak olan doküman firma tarafından temin edilecektir).

*Programa sadece 2 Ana Sponsor Firma katılabilecektir, Katılım başvuru sırası önceliğine göre gerçekleşecektir.

Reklâm ve Sponsorluk Olanakları

Katılım Bedeli: 10.000 YTL

• Katılımcıların kayıt masasına gelmeleriyle birlikte içinde Program malzemelerinin bulunduğu Program çantası dağıtımı yapılacaktır.
• Program boyunca bir yüzünde katılımcı firmanın ve bir yüzünde MARİFED’ in logosunun yer aldığı Program çantalarını taşıyacaklardır.
• Çantalar MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007 Programı önceden onayladığı şekilde yapılacaktır.
• Çanta sponsorluğu yapacak olan firmanın logosu, Program ve MARİFED İş Geliştirme Platformu 2007 Programı logosu ile birlikte çantanın kapağının iç kısmında yer alacaktır.
• Program Çantası Sponsorluğu çanta özellikleri:
• Çanta bez Çanta olacaktır

Dağıtım 5000 Adet

KALEM SPONSORLUĞU

                                                                                                            Katılım Bedeli: 5.000 YTL

Sponsor firmanın logosunun yer alacağı kalemler bütün katılımcılara, kayıt sırasında verilecek Program çantası içinde dağıtılacaktır. Bu kalemler aynı zamanda konuşmacı masalarına ve kürsülere de yerleştirilecektir.

Dağıtım 5000 Adet


BLOKNOT SPONSORLUĞU


Katılım Bedeli: 5.000 YTL

Sponsor firmanın logosunun yer alacağı bloknotlar bütün katılımcılara, kayıt sırasında verilecek Program çantası içinde dağıtılacaktır. Bu bloknotlar aynı zamanda konuşmacı masalarına ve kürsülere de yerleştirilecektir.

Dağıtım 5000 Adet


MARMARA ÜYE FİRMALAR KATALOĞU


Katılım Bedeli: 4.000 YTL
Katılımcılara Program Çantası içinde, içeriğinde MARİFED üyesi 4000 firma ve stant açan 200 firmanın bilgilerinin bulunduğu kitapçıkta Arka kapak dış reklâmı.

Dağıtım 5000 Adet


ARKA KAPAK (DIŞ) REKLÂM SPONSORLUĞU PROGRAM ÇANTASI SPONSORLUĞU

 

Değerli Üyemiz;
Diğer Duyurular
Gelişen Sekiz Ülke (D-8) “II. Sanayi Bak...
Vize Kolaylığı Çalışmaları Hakkında Duyuru
Irak Yatırımcı Bekliyor
Güneydoğu Sanayici ve İş Adamları Federa...
Anadolu Girişimci İşadamları Derneği'nin...
Türkiye-Orta ve Doğu Avrupa Dış Ticaret ...
İŞHAD SEMİNER “DTM Yurtdışı İnşaat Sektö...
İstihdam Garantili Satış Ve Pazarlama El...
TUSKON'a Nasıl Üye Olunur ?
TÜRKİYE - ÇEK Cumhuriyeti Ticaret Köprüsü
ABD Pazarı ve Giriş Stratejileri Seminer...
Türkiye Avrasya Dış Ticaret Köprüsü Prog...
MARİFED'le bölgesel potansiyelimizi keşf...
ESİDEF İş Gelliştirme Platformu,03–04 Ka...
Türkiye Rusya İş Forumu, 25-27 Eylül 200...
Türkiye-Kazakistan İş Forumu - 5-9 Eylül...
Türkiye Afrika Dış Ticaret Köprüsü Progr...

   Dilek ve Temenniler |  Site Haritası |  Banner Giriş sayfam yap |  Anasayfa   
Her hakkı saklıdır © 2006-2012 Tasarım ve Programlama