www.tuskon.org |  |
Dev Anlaşmalara İmza Atıldı

TUSKON-Dünya Ticaret Köprüsü Zirvesi'nin üçüncü ve son gününde yine dev bütçeli anlaşmalara imza atıldı. Türkiye iğneden ipliğe bir çok sektörde dünyaya mal sattı. İkili görüşmeler 7 milyar dolarlık rekor ihracat içindi. TUSKON Ticaret Zirvesi son gününde de hız kesmedi. 4500 işadamı TUSKON'un dünyayı buluşturma fırsatını iyi değerlendirdi. TUSKON'un Ticaret Zirvesi'nde şimdi sıra Anadolu'da.

TUSKON Ticaret Zirvesi'nin üçüncü gününde de salon adeta arı kovanı gibi işledi. 4 bin 500 işadamı milyonlarca dolarlık anlaşmalara imza atıyor ve büyük anlaşmalar için el sıkışıyor. Bavuluna broşürünü ve ürününü koyan, ülke standlarında başladı ticarete.

Tekstil, inşaat, turizm, mobilya, gıda ve makine gibi çok sayıda sektörde el sıkışıldı. Yerli ve yabancı işadamları üç gün boyunca zirvenin meyvelerini topladı. 886 masada yüzbin görüşme yapıldı. TUSKON'un Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü Zirvesi işadamlarının yüzünü güldürdü. Alan da satan da memnundu.

Türkiye bu yıl da TUSKON sayesinde Dünya'ya iğneden ipliğe herşey sattı. İç piyasayı hareketlendirecek bağlantılar yapıldı. Türk işadamları ise sadece satış yapmakla kalmadı. Türk okullarından mezun gençler ise yine ikili görüşmelerin en önemli köprüsüydü. Dünyanın dört bir yanındaki Türk Okulları'ndan mezun olan öğrenciler bugünde TUSKON zirvesinde iş başındalar ve yapılan anlaşmalara 40 ayrı dilde tercüme yaparak aracılık ediyorlar. 7 milyar dolarlık anlaşma hedeflenen organizasyonda heyecan sona ermedi. Şimdi sıra Anadolu'da 3 gün devam edecek ticaret gezisinde.

Äğóãèå Íîâîñòè
Вице-президент РСПП А.В.Мурычев встретился с представителями TUSKON
Деловой форум, чтобы повысить Турецкo-Российский
Заседание Российско-Турецкого Делового Совета
Краснодарский край-Турция: сближая народ
Деятельность Российско-Турецкого Делово
Бизнес-мост: Казахстан-Турция
Турецкое «российское лобби»
Новые Инвестиции - в Укрепление Дружбы Кубани и Турции
Hовосибирские Предприниматели Поедут на Mеждународный Форум
Торговый Mост Турция-Евразия II
Мост Bнешней Торговли
Российско-Турецкий Бизнес-форум
Мост к Сотрудничеству
Между Турцией и Евразией
КБПТ» «TUSKON»

   Ïîæåëàíèÿ è Ïğåäëîæåíèÿ |  Êàğòà Ñàéòà |  Áàííåğ  |  Ãëàâíàÿ Ñòğàíèöà   
Âñå Ïğàâà Çàùèùåíû 2006-2009 Äèçàéí è Ïğîãğàììèğîâàíèå