KARADENİZ-2011 YENİ FİKİRLER
VE YATIRIM PROJELERİ
14 – 17 ARALIK 2011


Değerli İşadamları,
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu TUSKON ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği KEİ Rusya Milli Komitesi ortak organizasyonuyla 14 – 17 ARALIK 2011 tarihleri arasında Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova’da "Karadeniz-2011, Yenilikler ve Yatırım Projeleri" adlı uluslararası fuar ve iş forumu organizasyonu gerçekleştirilecektir.

Programın fuar bölümünde, Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, Ermenistan, Gürcistan, Moldova, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Türkiye, Ukrayna olmak üzere 12 üye ülke şirketlerinin ürün tanıtım, ülke tanıtım, ticaret ve sanayi odaları tanıtım stantları, ayrıca 13 gözlemci ülkenin ülke tanıtım ve iş dünyası temsilcilerinin stantları açılacaktır.

Rusya Federasyonu başta olmak üzere KEİ üyesi ve gözlemci statüsündeki ülkelerden tanıtım stantları ziyaret edilecek, stantlarda ikili görüşmeler yapılacaktır. Moskova’nın fuar merkezlerinden biri olan Tüm Rusya Fuar Merkezi’nde (VVC) yapılacak olan fuarda oto yedek parça, mobilya, gıda, tekstil, inşaat malzemeleri ve kozmetik alanlarında 30 Türk şirketi stant açacaktır.

Program çerçevesinde 15 Aralık 2011 tarihinde saat 10.00’da Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Odası Kongre Merkezinde (Ulitsa İlyinka ?:6) Rusya Federasyonu Dış İşleri Bakanı Sayın Lavrov’un ev sahipliğinde, üye ülke diplomat, bürokrat, KEİ delegasyonları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve işadamlarının katılımıyla iş forumu gerçekleştirilecektir.

Rusya’da yerleşik tüm iş adamlarımızı ve yine partner, dost ve tanıdık Rus iş adamlarını forum ve fuar organizasyonumuza bekliyoruz.


Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgileri:
Ali Tırnava
TUSKON Rusya Temsilcisi
+7495 967 97 51
russia@tuskon.org